Nasze życie we wsi Dusznica na pograniczu polsko-litewskim Our life in the village of Dusznica on the Polish-Lithuanian borderland
web stats stat24
Blog > Komentarze do wpisu

Potańcówka / Dance Party

W dość przyziemnej scenerii sejneńskiego domu kultury odbyła się impreza, która dosłownie odrywała od ziemi. Całkowicie międzypokoleniowa potańcówka...

piątek, 23 stycznia 2009, marslaur

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: anka, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/01/24 09:11:53
hej ale przycinaja panowie! a wystroj istotnie szokujacy!
-
Gość: boguskrowa@op.pl, *.suwalki.vectranet.pl
2009/03/26 23:11:23
Gdy udało mi się znaleźć "tą potańcówkę" omal nie spadłem z krzesła.Właśnie taką samą (no może liczniejszą) widziałem w... Hiszpanii,a konkretniej w Villafranca Montes de Oca, podczas wędrówki na Camino Frances do Santiago de Compostela we wrześniu ubiegłego roku.Do "miejscowych", tańczących na parterze, dołączyła rodzina pielgrzymów z...Korei Płd. i Bogdan (czyli ja) z Polski.Nic by nie było w tym dziwnego gdyby nie fakt, że pomieszczenie noclegowe dla pielgrzymów znajdowało się piętro wyżej,nad salą "potańcówki".Po całym dniu wędrówki (chyba wówczas to był 15 dzień), nie dała "orkiestra" nam spać na górze, więc w desperacji, poszliśmy na dół "pomagać" Hiszpanom tańczyć.Kiedy patrzę na Wasze zdjęcia (te z Sejn) to uśmiecham się wspominając tamten "ubaw" w Hiszpanii.
Może w najbliższym czasie będę w Państwa cudownej okolicy. Mam konkretne pytania do Pana ,Panie Marcinie.Mieliśmy okazję poznać się w pobliżu Pana domu w kwietniu zeszłego roku (ten starszy facet,co to szedł pieszo, a potem samochodem jechał w sprawie wytyczenia Camino Polaco)
Serdecznie pozdrawiam
Bogdan Czarniawski (Suwałki)
-
2009/03/27 04:33:28
Panie Bogdanie,
bardzo dziękuję za ciekawy wpis i serdecznie zapraszam w nasze skromne progi. Spotkanie sprzed roku oczywiście pamiętam (niewielu pokonało ten odcinek samochodem, a osobowym i o tej porze roku - nikt inny).
pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!